Molde avgjorde med straffescoring

Les hele artikkelen

Veton Berisha ble den eneste målscoreren borte mot Stabæk i avkjedskampen til Nadderud-gresset. Midtveis i den andre omgangen fikk Molde straffe og Berisha var iskald fra krittmerket.
– Det er deilig å vinne, sier målscoreren til TV 2 og takker Eric Kitolano som skaffet straffesparket.
Det skjedde i Stabæks siste hjemmekamp med gress som underlag. Det skal legges kunstgress på Nadderud i august.
Molde er på 2.-plass etter å ha spilt seks kamper uten ligatap. Det skiller ni poeng til tabelltopp Bodø/Glimt, som har én kamp mindre spilt.
For Stabæk ble det en ny nedtur i historiens siste kamp på Nadderud med naturgress. Bærumslaget ligger på 12.plass og møter Odd borte om en drøy uke.
– Vi er inne i bølgedal hvor alt som kan gå galt, går galt, sier Stabæk-trener Lars Bohinen til TV 2. (NRK/NTB)